Riga International Airport Airport

Riga International Airport

Traveling to Riga International Airport? Let Logan Car Hire compare all the major and local car rental companies at Riga International Airport to find you the right car for you. We search Avis, Hertz, Dollar, Enterprise, Budget and Sixt at Riga International Airport

Car Rental Booking

Like us

Riga International Airport News

Riga International Airport
#lidostaRīga mazie draugi #Mārupe bērni šodien iepazina lidostas ikdienu un uzzināja, kādām prasmēm jāpiemīt, lai nākotnē varētu strādāt aizraujošajā aviācijas nozarē. Atbalstot vietējo kopienu, #lidostaRīga piedāvā bezmaksas ekskursijas bērniem no Mārupes dienas centriem.

Today, children from Mārupe visited #RigaAirport to learn about the everyday life at the Airport and to find out what skills are needed to work in aviation – one of the most exciting industries. To support the local community, #RigaAirport offers free tours for children from Mārupe day centres.
Photos from Riga International Airport's post
4 hours ago
Liana Domokejeva - Cik forši - prieks dzīvot vienā pagastā 😉
        
Riga International Airport
#lidostaRīga 26.martā atklāja trīs jaunus galamērķus – Odesa, Tampere #airBaltic un Kopenhāgena #SAS. Tradicionāli par godu jaunajiem galamērķiem tiek ceptas īpašas tortes un aviācijas interneta vietnē anna.aero notiek konkurss “Cake of the Week”. Aicinām atbalstīt #lidostaRīga skaistās tortes! http://ej.uz/cake-of-the-week

On 26 March, #RigaAirport opened three new destinations: Odessa, Tampere #airBaltic and Copenhagen #SAS. Traditionally, special cakes are made on the occasion of new destinations, and aviation website anna.aero hosts contest "Cake of the Week". Let’s support the beautiful #RigaAirport cakes! http://ej.uz/cake-of-the-week
Photos from Riga International Airport's post
6 hours ago
Andrey Antonenko - Рейс в Казахстан прямой надо открыть. Многие воспользуются дла полетов в Латвию и для транзита в другие европейские страны. Хотя бы в весенне-летний сезон.
        
Riga International Airport
#lidostaRīga pasažieriem piedāvā jaunus galamērķus uz Kopenhāgenu, Tamperi un Odesu!
#SAS veic lidojumus uz Mazās nāriņas mājvietu Kopenhāgenu, bet #airbaltic uz Somijas hokeja dzimteni Tamperi un Melnās jūras pērli Odesu.

#RigaAirport offers new destinations: Copenhagen, Tampere and Odessa.
#SAS operates flights to Copenhagen, home of the Little Mermaid, and #airbaltic – to Tampere, the homeland of Finnish hockey, and to Odessa, the pearl of the Black Sea.
Photos from Riga International Airport's post
3 days ago
Hakan Uzunosmanoglu - Congrats!
        
Riga International Airport
#lidostaRīga vasaras lidojumu sezonas jaunumi!
4 days ago
Andrei Mazur - Хорошая работа!
4 days ago
Andrey Antonenko - Когда же откроется прямой рейс в Казахстан? 😟
        
Riga International Airport
News in #RigaAirport summer season flight schedule!
        
Riga International Airport
Šī gada Zemes stundas devīze ir "Iededzies par pārmaiņām!". Arī #lidostaRīga šovakar, rosinot pasažierus aizdomāties par saviem ieradumiem un to ietekmi uz vidi, uz stundu izslēgs lidostas fasādes dekoratīvo apgaismojumu un samazinās gaismas intensitāti pasažieru termināļa telpās. Izslēdz gaismu, ieslēdz pārmaiņas! #iededziesparpārmaiņām

This year's Earth Hour motto is “Light up for Change!”. Also #RigaAirport tonight, encouraging passengers to think about their habits and their impact on the environment, will turn off the decorative lighting of the façade and reduce the intensity of the light in passenger terminal facilities. Switch off the lights, turn on the change! #ChangeClimateChange
Timeline Photos
        
Riga International Airport
Spring has arrived, forests and gardens are blossoming up, and #RigaAirport is happy to offer new destinations. The new summer flight schedule will start already this Sunday, 26 March, offering 16 new exciting destinations for both business and leisure purposes. Altogether 89 worldwide destinations will be available during the summer season.

Do not forget to turn the clock an hour forward to arrive at the Airport in a timely manner - at least 2 hours before your flight. To double-check your flight departure time, please visit our website or call the information line 1817.
Timeline Photos
        
Riga International Airport
Līdz ar pavasara atnākšanu mežos un dārzos plaukst pumpuri, bet #lidostaRīga – jauni galamērķi! Jau šo svētdien, 26.martā, stāsies spēkā jaunais vasaras lidojumu saraksts, piedāvājot 16 jaunus, aizraujošus lidojumus gan biznesam, gan atpūtai, bet kopumā vasaras sezonā no #lidostaRīga būs iespējams doties uz 89 galamērķiem visā pasaulē!

Neaizmirsti naktī uz svētdienu pulksteņa rādītājus pagriezt par vienu stundu uz priekšu, lai ierastos lidostā savlaicīgi – vismaz 2 stundas pirms lidojuma! Ja vēlies pārliecināties par sava lidojuma izlidošanas laiku, skaties mūsu mājas lapā vai zvani uz uzziņu tālruni 1817!
Timeline Photos
6 days ago
Rihards Tuka - Varam arī nākotnē cerēt uz lidojumu Rīga-Leipzig?
6 days ago
Christopher Levy - Again, if you want to appeal to People who want to travel TO Riga, best to make these posts in English. Are you marketing to Latvians or people that want to come to Latvia.???
        
Riga International Airport
Ja Tu dzīvo Jūrmalā un meklē darbu – atnāc un uzzini par vakancēm #lidostaRīga šodien no plkst.12:00 līdz 15:00 Vakanču gadatirgū Kauguru kultūras namā! #Teirdarbs
Vairāk par ieguvumiem, strādājot Lidostā, skaties šeit: http://ej.uz/lidosta-ieguvumi
Timeline Photos
1 week ago
Elina Ruperta - Anda Sāra Pabērza
1 week ago
Edite Bondare - Dana Godiņa
1 week ago
Mārcis Holenders - Inita Āna Vairis Āns
1 week ago
Liana Domokejeva - Sintija Domokejeva 😉
1 week ago
Sanita Saitere - Tiekamies Lidosta "Rīga" stendā Jūrmalā!
        
Riga International Airport
#lidostaRīga gatavojas vasaras tūrisma sezonai - no šodienas sāk darbu paplašinātā drošības kontroles zona! Pasažieriem tagad ir pieejamas deviņas drošības kontroles līnijas, kas ļaus palielināt apkalpošanas ātrumu un kvalitāti.
#lidostaRīga aicina pasažierus izmantot arī citas iespējas ātrāk nokārtot formalitātes pirms lidojuma – pašreģistrācijas kioskus un ātro drošības kontroli jeb Fast track. Vairāk par lidostas pakalpojumiem uzzini mājas lapā http://ej.uz/pasazieriem_pakalpojumi

#RigaAirport is getting ready for the summer tourist season - from today, the expanded security control area is open to passengers! There are now nine security-screening lines available to travellers that will increase service speed and quality.
#RigaAirport passengers are also encouraged to use the other options to settle pre-flight formalities: self-check-in kiosks and fast track security checkpoint. For more information on Airport services visit: http://ej.uz/passengers_services
Timeline Photos
1 week ago
Chateau Marmont - Is the fast-track checkpoint complimentary? Thank you
        
Riga International Airport
Sakarā ar streikiem Somijas lidostās rītdien, 17. martā, ir atcelti vairāki izlidojošie un ielidojošie reisi. Atcelti ir reisi Helsinki-Rīga ar ielidošanas laiku plkst. 13:50 un 17:25 un Rīga-Helsinki ar izlidošanas laiku plkst. 14:20 un 17:55.
Aicinām pasažierus sekot līdzi aktuālajam lidojumu sarakstam lidostas "Rīga" mājaslapā, zvanot pa uzziņu tālruni 1817 vai vērsties aviokompānijā.

Tomorrow, on 17 March, several departing and arriving flights have been cancelled due to strikes in Finland airports. The following flights are cancelled: flights Helsinki-Riga with arrival time 13:50 and 17:25 and flights Riga-Helsinki with departure time 14:20 and 17:55.
Please follow the flight schedule updates on Riga Airport website, call the information line 1817 or contact your carrier.
2 weeks ago
Riga International Airport - Šajā situācijā to risina izvēlētā avio kompānija
2 weeks ago
Karlis Dambrans - Kas notiek tādā gadījumā? Kā cilvēki tiek kur viņiem jātiek? Pie kā jāvēršas, kas to risina?
        
Riga International Airport
Sakarā ar streikiem Berlīnes lidostās Otrdien, 14. martā, ir atcelti vairāki izlidojošie un ielidojošie reisi.
Atcelti ir reisi Berlīne-Rīga ar ielidošanas laiku 12:40, 12:55 un 22:20 un Rīga-Berlīne ar izlidošanas laiku 8:15, 13:20 un 18:05. Aicinām pasažierus sekot līdzi aktuālajam lidojumu sarakstam #lidostaRīga mājaslapā, zvanot pa uzziņu tālruni 1817, vai vērsties aviokompānijā.

Tuesday, on 14 March, several departing and arriving flights have been cancelled due to strikes in airports in Berlin.
The following flights are cancelled: flights Berlin - Riga with arrival time 12:15, 12:55 and 22:20 and flights Riga-Berlin with departure time 8:15, 13:20 and 18:05.
Please follow the flight schedule updates on #RigaAirport website, call the information line 1817 or contact your carrier.
        
Riga International Airport
Sveicam #lidostaRīga komandas dalībniekus, kuri II Starptautiskajās Aviācijas drošības darbinieku sacensībās ieguva godpilno trešo vietu!

Congratulations to #RigaAirport team who won an honourable third place in the II International Aviation Security Controllers Competition!
Timeline Photos
2 weeks ago
Inguna Luika - Linda Shvede tev būtu ordens par jaunības ieguldījumu lidostā jāpasniedz :D
2 weeks ago
Sanita Saitere - Apsveicu!
2 weeks ago
Inese Jankovska - Sveicam !!! 👏🏻👏🏻👏🏻👏🏻
2 weeks ago
Aleksandrs Potapovs - Legendi :D
3 weeks ago
Sigita Piksena - Lepojamies!!!:)
3 weeks ago
Kintija Ķuze - 💪👏👏👏
3 weeks ago
Ligy Feldberga - HipHip urraaa - droshibas darbiniekiem !!!!
        
Riga International Airport
Lai gan aiz loga ir ziema, #lidostaRīga ir pavasaris – plaukst ziedi par godu daiļajām dāmām.
Despite winter outside the window, #RigaAirport is in spring mood – flowers are blooming for all the beautiful ladies.
Timeline Photos
3 weeks ago
Dzintra Jatniece - Paldies mūsu vīriešiem par jauko un negaidīto rīta pārsteigumu! 👍
        
Riga International Airport
Neraugoties uz intensīvo snigšanu, #lidostaRīga strādā ierastā režīmā bez būtiskiem kavējumiem.
Aicinām pasažierus doties uz lidostu savlaicīgi, ņemot vērā sniega dēļ apgrūtināto satiksmi un iespējamos transporta sastrēgumus, kā arī aicinām sekot līdzi informācijai mājas lapā.

Despite the intense snowfall, #RigaAirport is working as usual, and all flights are arriving and departing according to the schedule.
Passengers are kindly requested to go to the Airport in good time, taking into account the heavy traffic and potential traffic congestion.
Timeline Photos
        
Riga International Airport
#lidostaRīga jaunā Ziemeļu piestātne Latvijas Būvniecības gada balvas 2016 konkursā ieguvusi 3. vietu nominācijā “Jauna sabiedriskā ēka”.
Jaunajā piestātnē pasažieriem pieejamas plašas uzgaidāmās telpas, jaunas komercplatības, kā arī 19 iekāpšanas sektori un 3 gaisa kuģu tilti.

#RigaAirport new North Pier has been ranked the third best building in the Latvian Construction Industry Annual Award 2016 in the nomination "New Public Building".
The new pier offers a wide waiting area for passengers, new commercial spaces, as well as 19 boarding gates and 3 airbridges.
Timeline Photos
        
Riga International Airport
#lidostaRīga komanda šodien devās uz Budapeštu, kur piedalīsies II Starptautiskajās Aviācijas drošības darbinieku sacensībās. Turam īkšķus par mūsu komandas dalībniekiem!

Today, #RigaAirport team left for Budapest to take part in the II International Aviation Security Controllers Competition. Let’s keep our fingers crossed for our team!
Timeline Photos
3 weeks ago
Jenna Dārta Busha - Linda Shvede good luck 😘😘😘
3 weeks ago
Mārcis Kalniņš - Kaspars Žuravskis kāpēc nav komandā iekļauts?
3 weeks ago
Inga Dūda - Kādi uzdevumi sacensībās? :)
3 weeks ago
Aleksandrs Potapovs - Parcans nju ti ta kuda :D na starosti let :D
3 weeks ago
Līva Dīva - Šī ir viennozīmīgi labākā komanda !:) Lai veicas !
3 weeks ago
Sanita Saitere - Lai Jums lieliski izdodas!
3 weeks ago
Arturs Bents - Veiksmi!
3 weeks ago
Rihards Belousovs - Šarlote Jurkovska tavs instruktors 😄😄😄
3 weeks ago
Laura Karnite - Turam visus īkšķus!
        
Riga International Airport
Ja vēlies uzzināt par darba un prakses iespējām #lidostaRīga, mūsu talismans un smaidīgās kolēģes gaida tevi #RTUKarjerasdiena Ķīpsalā šodien līdz pulksten 16:00. #ieguldisavākarjerā
Timeline Photos
4 weeks ago
Miguel Lomelino - I <3 RIX